Bejelentette visszavonulását hétfőn Martin Demichelis, a Manchester City korábbi argentin válogatott futballistája.
A 36 éves védő a karrierjét az argentin River Plate-ban kezdte, később a Bayern München futballistája volt, ahol négyszer nyerte meg a bajnokságot és a Német kupát.
Németország után Spanyolországban játszott két évig, s ezután Angliában folytatta a pályafutását, ahol a Manchester City-vel bajnoki címet ünnepelhetett. Anglia után ismét Spanyolországban találta meg a számításait, mígnem a minap bejelentette a visszavonulását 399 tétmeccsel a háta mögött – írja a The Sun.
Az argentin válogatottban 51 mérkőzésen 2 gólt szerzett.
Forrás: Blikk.hu

0 Megjegyzések