Meghosszabbították az együttműködést Alexander Nouri vezetőedzővel a német labdarúgó-bajnokságban az utolsó forduló előtt nyolcadik helyezett Werder Bremennél.
Az előzőleg az utánpótláscsapatnál tevékenykedő tréner szeptember közepén - az ukrán Viktor Skripnik menesztése után - vette át a felnőtt együttes irányítását, és megbízatása a szezon végéig szólt.
A brémai csapat az edzőváltásnál utolsó volt, de még februárban is osztályozós helyen állt, tavasszal azonban nagyon eredményesen szerepel: az elmúlt tíz fordulóban csak a bajnok Bayern München szerzett nála több pontot, a gólokat tekintve pedig ez a két csapat áll az élen 28-28 találattal.
A 37 éves Nouri új szerződésének részleteit egyelőre nem hozták nyilvánosságra.
"Alex az ősszel egyik napról a másikra vette át az irányítást. Akkor elsősorban az volt a feladat, hogy kikeveredjünk a nehéz helyzetből.
Tavasszal a tabella első felébe vezette az együttest, szeretnénk ezt a lendületet megtartva tovább fejleszteni a Werdert" - indokolta a vezetőség döntését Frank Baumann sportigazgató.
Forrás: Origo.hu

0 Megjegyzések