Serie A: fordulatos döntetlen Rómában (videó)

Az AS Roma hazai pályán 3-3-as döntetlent játszott az Atalantával az olasz labdarúgó-bajnokság második fordulójának utolsó összecsapásán.
A hétfő esti mérkőzésen a fővárosiak Javier Pastore sarkazós góljával már a második percben vezetést szereztek, ám az Atalanta még a szünet előtt háromszor is betalált.

A fordulás után előbb Florenzi, majd a mérkőzés hajrájában Manolasz volt eredményes, így mindkét csapat egy pontot szerzett.

Serie A, 2. forduló

AS Roma–Atalanta 3–3 (Pastore 2., Florenzi 60., Manolasz 82. ill. Castagne 19., Rigoni 22., 38.)

szombat
Napoli-Milan 3-2 (Zielinski 53., 67., Mertens 80., ill. Bonaventura 15., Calabria 49.)
Juventus-Lazio 2-0 (Pjanic 30., Mandzukic 75.)

vasárnap
SPAL-Parma 1-0 (Antenucci 49.)
Cagliari-Sassuolo 2-2 (Pavoletti 10., 73., ill. Berardi 53., Boateng 99.)
Fiorentina-Chievo 6-1 (Milenkovic 8., Gerson 42., Benassi 49., 90., Chiesa 71., Simeone 93., ill. Tomovic 76.)
Frosinone-Bologna 0-0
Genova-Empoli 2-1 (Piatek 6., Kouame 18, ill. Mraz 94.)
Udinese-Sampdoria 1-0 (De Paul 9.)
Internazionale-Torino 2-2 (Perisic 7., de Vrij 32., ill. Belotti 55., Meite 68.)