Tovább súlyosbodnak a gondok a spanyol bajnokságban címvédő FC Barcelona labdarúgócsapatánál. A Real Madriddal szemben szerda este elbukott Király Kupa-döntőn megsérült ugyanis Neymar és Jordi Alba is, minden bizonnyal mindkettőjük számára véget ért a bajnoki idény. A brazil sztárnak a bal lábfeje zúzódott, a spanyol válogatott balhátvédjének pedig meghúzódott a jobb lába. Mindkét futballista várhatóan csak egy hónap múlva végezhet újra teljes értékű munkát, így szinte biztos, hogy a Primera División hátralevő öt fordulójában már nem l…