A döntőért játszhatnak Babosék Rómában

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős döntő rövidítéssel végződött találkozón legyőzte pénteken ukrán, cseh ellenfelét, ezzel bejutott az elődöntőbe a római salakpályás tenisztorna női párosversenyében.
A két hete Rabatban győztes, múlt héten Madridban finalista, negyedik helyen kiemelt magyar, cseh duó szetthátrányból fordított, és 1 óra 8 perc alatt nyert.

Babosék ellenfele az elődöntőben az első helyen kiemelt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz páros lesz, amely eddigi két mérkőzésén szettet sem veszített még Rómában. A legjobb négy közé az első négy helyen kiemelt páros jutott.

Eredmény, páros, negyeddöntő (a WTA honlapja szerint):
Babos Tímea, Andrea Hlavácková (magyar, cseh, 4.)-Katerina Bondarenko, Katerina Siniakova (ukrán, cseh) 3:6, 6:1, 10-4