Nikolicsék ezúttal rendkívül impotensek voltak

Két, talán kicsit túl szigorú azonnali piros miatt 65 percet emberelőnyben, ráadásul a végén 25 percet kettős emberelőnyben játszott a Chicago Fire, mégsem tudta bevenni az Orlando City kapuját (0-0) az MLS alapszakaszának vasárnapi fordulójában. Ez a félig üres pohár megközelítés.
Sorozatban hatodik mérkőzésén is veretlen maradt a találkozón végig pályán lévő Nikolics Nemanja csapata. Ez pedig a félig tele a pohár.

Döntse el mindenki, melyik a számára szimpatikusabb megközelítés. Ami biztos, a fenti összefoglalóba nem nagyon fért bele hazai helyzet, de még kapura lövés is alig. Ami viszont tisztán látszott, az a remek hangulat és a telt ház. Emiatt picit irigykedünk.

A 0–0-s döntetlennel a Chicago a Keleti főcsoport 2. helyén áll, hátránya négy pont az egy mérkőzéssel többet játszott Toronto FC mögött.