Az MLS csapatainak nincs ellenszerük a remek Nikolicsra - videó

Sallói Dániel is letette a névjegyét.
Nyugodtan kijelenthető, hogy egymaga lőtte a Keleti főcsoport élére Nemanja Nikolics a Chicago Fire-t. A magyar csatár folytatta parádés szereplését a Vancouver Whitecaps ellen is, a 14. percben előbb kapásból lőtt a kapuba, majd négy perccel később egy jó indítással lépett ki középen, és 18. amerikai bajnokiján megszerezte a 16. gólját is - írja az nb1.hu.

A Fire 4–0-ra győzött, és ezzel, illetve a Toronto dallasi vereségével élre állt a Keleti főcsoportban, sőt, a teljes ligát nézve is a legtöbb ponttal áll.

Nikolics természetesen továbbra is élen áll a góllövőlistán, előnye immár négy gól a 2. helyen álló Erick Torres előtt.

Remek napja volt liga másik magyarjának, Sallói Dánielnek is, aki gólt szerzett a Portland Timbers ellen, pontot mentve ezzel a hazai pályán játszó Sporting KC-nek, amely továbbra is élen áll a Nyugati főcsoportban.

MLS, ALAPSZAKASZ
Sporting KC–Portland Timbers 1–1 (Sallói 60., ill. Váleri 26.)
Chicago Fire–Vancouver Whitecaps 4–0 (Nikolics 14. és 18., A. Álvaerz 25., De Leeuw 84.)